האם יש עבודה בעיצוב גרפי ללמוד לעשות כסף כעצמאים או פרילנסרים לחברות הייטק

אחת השאלות שכל אחד שואל אותו לפני שהוא הולך לבחור תחום מסוים ללמוד זה אם באמת כדאי להשקיע את הזמן והכסף בלמידת מקצוע חדש. זה לא משנה אם אתם הולכים לעשות הסבה מקצועית או שאתם רוצים לשפר את אורח החיים תחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה כיום בישראל. בכתבה הכנו לכם אינספור פרטים כדי להסביר לכם מה זה עיצוב גרפי השיעורים המצורפים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעבוד בתחום עיצוב גרפי ובעולם ההייטק.

מה לומדים בעיצוב גרפי כדי להתקבל למקומות עבודה

כדי לעבוד בעולם העיצוב הגרפי אתם צריכים ללמוד את חוקי העיצוב המקובלים כיום ב-2020. תחום העיצוב הגרפי הוא לא רק עבודה במשרדי הפרסום או הכנת לוגואים נוכל לראות שכל הפעולות השיווקיות שקורות באופן קבוע בפייסבוק או באינסטגרם מתבצעות אך ורק על ידי מעצבים גרפיים. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים איזה צבעים להשתמש בתמונות כדי להעביר את המסרים השיווקיים בצורה הנכונה. עבודה בעיצוב גרפי נעשית על ידי תוכנות גרפיקה של חברת אדובי העולמית.

התוכנות הגרפיות בשימוש מעצבים גרפיים.

כדי לעצב גרפיקה שיווקית עליכם ללמוד תוכנות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה יש תפקיד אחר בעולם המעצבים הגרפיים ושילוב של כל התוכנות ביחד מאפשר לבנות פרסומת או קטלוג. בתוכנת הפוטושופ תוכלו לעצב גרפיקה באמצעות תמונות. אילוסטרייטור תוכנה להכנת לוגואים ובנייה של צורות ויזואליות. אין דיזיין תוכנה להכנת ספרים וקטלוגים פרסומיים. מעצבים גרפיים לא יכולים לעבוד רק עם תוכנה 1 אלה צריכים לשלב ביניהם ביחד. במהלך הלימודים תלמדו את החשיבה הקונספטואלית תוך שימוש באלמנטים ויזואלים נכונים להכנת תיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיפתח לכם את האפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים.

לימודים אונליין בעיצוב גרפי

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת בישראל. למי שאין אפשרות ללמוד במקומות כאלה אפשר ללמוד גם בשיטת לימודים אונליין. לימודים אונליין מתבצעים דרך תוכנה שמאפשרת למורה לצפות ישירות במסך של הסטודנט. בית הספר יספק את התוכנה חינם ויאפשר ללמוד במתכונת של שיעורים פרטיים פעם בשבוע את מקצוע העיצוב הגרפי. בקישור הבא תוכלו לראות מכללה מומלצת ללימוד עיצוב גרפי ובניית אתר האינטרנט. בסיום הלימודים תקבלו תעודה המעידה על כל החומר שעשיתם בקורס ותיק עבודות שנבנה לכל אורך ההכשרה המקצועית הוא זה שיפתח לכם את האפשרות לתעסוקה.

עבודה בתחום עיצוב גרפי והשכר

האם יש עבודה בעיצוב גרפי? האם כדאי להשקיע וללמוד את התחום הזה? התשובה היא כן. תחום עיצוב גרפי נחשב לתחום מאוד מבוקש בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. אחת הסיבות לביקוש הוא מחסור בכוח אדם בגלל שחברות הייטק בעשור האחרון שואבות אינספור מעצבים גרפיים שיעבדו ויתנו את הפתרונות החזותיים לאפליקציות ומוצרים שונים שחברות הייטק מפתחות. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בהוצאות לאור או בגרפיקה פרסומית במשרדי פרסום כיום אפשרויות העבודה הם רבות יותר למעצבים גרפים מה שגרם לעלייה בשכר בצורה אדירה.

כמה מרוויחים גרפיקאים ומעצבים ב2020?

מעצבים גרפיים ללא ניסיון שסיימו לימודים יכולים להתחיל עם שכר בחברות הייטק של 17 אלף שח ויעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים. מעצבים גרפיים ללא ניסיון יוכלו לעבוד במשרדי פרסום ויכולים להתחיל עם שכר של 12 אלף שח ללא ניסיון. מעצבים גרפיים ללא ניסיון לפעמים מבוקשים יותר בתעשייה בגלל שהם מביאים טרנדים חדשים ורעיונות לעולם העיצוב הגרפי. מה שחשוב בתחום הזה כדי להתקבל ולעבוד זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם. אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם. ברגע שתראו מודעה דרושים לתחום השיווק והפרסום יבקשו רק תיק עבודות שתשלחו להם בצורת קישור. תיק עבודות עיצוב גרפי אפשר להכניס לתוך דף עסקי שתפתחו בפייסבוק או בתור אתר אינטרנט.