לימודי גרפיקה עיצוב גרפי בפתח תקווה – ללמוד על עולם התקשורת חזותית

פתח תקווה אם המושבות, עיר עם היסטוריה מרהיבה, אבל בכל מה שקשור ללימודים, כנראה שתצטרכו לצאת ממנה לאזורים אחרים. כל שכן אם תרצו ללמוד עיצוב גרפי בפתח תקווה. אם תמיד עניין אתכם איך יוצרים פרסומות, לוגו, שלטי חוצות או אלבומים דיגיטליים, זה המקום להגיד שכל העבודות הללו נוצרו בידיו היצירתיות של המעצב הגרפי, או יותר נכון לומר היום מוחו היצירתי. כיום המעצב הגרפי אינו משתמש בידיו כדי ליצור את פרסומות, כיום הכל נעשה בעזרת תוכנות מחשב אשר הן כלי בידי המעצב אשר יוצר גרפיקות ואלמנטים של עיצוב. בעיצוב גרפי משתמש המעצב בשלוש תוכנות עיקריות פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין המאפשרות עיבוד תמונה, יצירת אייקונים ואלמנטים ועיצוב של כתב. מעצב אשר יודע את התוכנות והפקודות בתוכנות היטב יהיה לו קל ליצור גרפיקות מיוחדות ומקצועיות.

התאמת הגרפיקה לקהל היעד

מעצבים גרפיים כיום משתמשים במוחם היצירתי על מנת ליצור גרפיקות מרהיבות אשר מותאמות לקהלי יעד שונים ומגוונים. על מנת להגיע לקהל היעד הנכון, על המעצב לשבת עם בעל העסק ולהבין מהו העסק המדובר, אל מי פונה השירות שלו ומה המסרים אותם הוא מעוניין להעביר. אין מדובר רק בגרפיקה אסטטית אלא גם בהבנה אמיתית של קהל הלקוחות. הבנה של קהל הלקוחות והמסרים של העסק הם חמישים אחוז מהצלחת המיתוג. ה-50 אחוז הנותרים שייכים לאופן הביצוע וזה חלק ממקצועו של המעצב הגרפי.

תרגול בלימודי העיצוב הגרפי הם אחד המפתחות להצלחה בתחום

להבין את קהל הלקוחות זהו אינו עניין של מה בכך, יש להבין היטב את המסרים אשר צריכים להגיע לקהל הלקוחות דרך התת מודע  זוהי למעשה שפה שיש ללמוד אותה ולתרגל וזה מה שעושים בלימודי עיצוב גרפי בפתח תקווה אונליין מהבית. בלימודים אלו יתרגלו הסטודנטים לאורך כל תקופת הלימודים את תורת הצבעים, טיפוגרפיה, עימוד של טקסט, מרכוז ואלו רק מעט מהנושאים אשר נלמדים. את כל אלו תתרגלו על מנת לדעת איך להעביר מסר נכון בעזרת גרפיקה ממוחשבת. תוכלו להיכנס לאתר הבא לצפות בסרטונים אשר מראים את השימוש בתורת הצבעים בעבודתו של המעצב הגרפי.

תורת הצבעים בעיצוב גרפי

כאשר משתמשים בצבע כדי להעביר מסר, חשוב לדעת מה המסר שמעביר כל צבע. איזה צבע מעביר יוקרה, ואיזה צבע מעביר ביטחון, מה מתאים לילדים ומה מתאים ליום האהבה. צבע הוא לא רק יופי ואסתטיקה אלא יש לו תפקיד חשוב מאוד בגרפיקות השונות. גם שילוב צבעים הוא חשוב מאוד. שילוב צבעים הוא למעשה מספר מסרים בגרפיקה אחת. לכן בעיצוב לוגו לדוגמא, כאשר אתם רואים מספר צבעים, דעו שמספר מסרים עומדים בפניכם. אם תורת הצבעים הוא תחום שמרתק גם אתכם, כנסו לאתר הבא וצפו בדוגמאות וסרטונים על שימוש בצבעים ואיך לומדים מהבית אחד על אחד ללימודי תעודה.