מה זה אילוסטרייטור אדובי 2020 ILLUSTRATOR CC

רוצים לדעת מה זה גרפיקה וקטורית? מה גרפיקאי ומעצבים גרפים עושים מקומות עבודה? איך בונים לוגו בצורה מקצועית? הכנו במיוחד בשבילכם אינספור שיעורי גרפיקה חינם ביוטיוב שיסבירו לכם מה זה אילוסטרייטור ואיך היא מתקשרת לעולם עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. התוכנה מאוד חשובה בלימודים מעצבים גרפיים, מעצבים גרפיים מבצעים איתה את תיק העבודות כתנאי לקבלה למקומות עבודה.

תוכנת אילוסטרייטור שימוש

האם רק מעצבים גרפיים עובדים תוכנת אילוסטרייטור? התשובה היא לא, תוכנת אילוסטרייטור התוכנה  משרתת קהל רב מאוד. נוכל לראות מעצבי אופנה שמכינים בתוכנה בגדים על ידי יצירת תיק מוצר. ציורים גרפים ועוד אינספור תחומים שהתוכנה מאפשרת. בשימוש מעצבים גרפיים התוכנה מאפשרת בנייה של תדמית זהותית לעסקים החל מהכנת לוגו ועד ובנייה של עיצוב אריזות. התוכנה מלאה באלמנטים ופקודות מניפולטיביות שמאפשרות למעצבים הגרפיים ליצור קימורים דרך קווים ישרים. כדי ללמוד את התוכנה הגרפית צריך לתרגל אינספור פקודות כדי לפתח את היצירתיות והכישרון העיצובי שנלמד במהלך הלימודים.

לימודי אילוסטרייטור אונליין

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? גרים רחוק מבתי ספר לגרפיקה ועיצוב? תוכלו ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור בשיטת לימודים אונליין. בית הספר לעיצוב ישלח לכם תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב שלכם מרחוק. המורה יראה את המסך שלכם ויסביר לכם איך לעצב פקודות בתוכנת אילוסטרייטור. במהלך השיעור אם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור איתכם שוב עד שתבינו את החומר במלואו. תוכלו בקישור הבא לצפות באתר שמאפשר לימודים אונליין עם מורים פרטיים במתכונת של הוראה אישית – שיעורים פרטיים אחד על אחד. כולנו יודעים שהוראה פרטית  תאפשר לסטודנט לקבל את כל היחס האישי עם תשומת לב מלאה להצלחה בקורס.

איפה עוד אנחנו רואים שימוש בתוכנת אילוסטרייטור?

תוכנת אילוסטרייטור שימושית מאוד בעולם ההייטק לעיצוב והכנה של האפליקציות. נוכל לראות אינפוגרפיקות רבות שנעשו על-ידי תוכנת אילוסטרייטור ליצירה של הסברים מפורטים כיצד להשתמש במוצרים שחברות הייטק מפתחות. תוכנת אילוסטרייטור מאפשר לעצב אפליקציות וכל הרכיבים שיש בתוך האפליקציה החל מהכפתורים שונים ועד לעיטורים גרפיים נעשים בתוכנת אילוסטרייטור.

אחת הסיבות לפופולריות הגבוהה של תוכנת אילוסטרייטור בחברת היי-טק זה בגלל שהיא מאפשרת לראות את האלמנטים הויזואליים באיכות מאוד גבוהה והמשקלים של הקובץ עם מאוד נמוכים. אפליקציות צריכות לרוץ מהר מאוד בטלפונים החכמים של הגולשים ולכן שימוש בתוכנת אילוסטרייטור מאפשר לאפליקציה להיות קלה וידידותית תוך מתן  דגש לחוויית משתמש מאוד גבוהה. בשיעורים מצורפים תוכלו לראות את החשיבה הרחבה שמעצבים עובדים בתוכנת אילוסטרייטור. המטרה להראות לכם כיצד ניתן ליצור מניפולציה גרפיקה וקטורית באמצעות פקודות מאוד פשוטות.

 מסלול מעצבים גרפיים

תוכנת אילוסטרייטור ניתן ללמוד כחלק ממסלול מעצבים גרפיים או בקורסים פרטיים ללימודי גרפיקה. ככל שתתרגלו את תוכנת אילוסטרייטור לאורכה ולרוחבה תוכלו לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה. התוכנה מלאה בכלים ידידותיים ליצירת מניפולציות על גרפיקה ויש אפשרות לשלב את תוכנת אילוסטרייטור עם תוכנות אחרות של חברת אדובי. תוכלו לקחת גרפיקה מתוך אילוסטרייטור ולהכניס אותה ישירות לתוכנת פוטושופ להמשך יצירת מניפולציה.