מה זה אינדיזיין תוכנה לעיצוב והכנת ספרים אבל לא רק

תוכנת אינדיזיין נחשבת לתוכנה מאוד פופולרית בעולם הוצאות לאור ובתי דפוס. באמצעות התוכנה מעצבים גרפיים וגרפיקאים מכינים ספרים וקטלוגים שיווקים. התוכנה מאוד ידידותית לעבודה ושייכת לחברת אדובי. בעמוד זה הכנו לכם אינספור שיעורים שנעשו ביוטיוב כדי לאפשר לכם להבין איך מעצבים גרפיים עובדים במקומות עבודה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית.

תוכנת אינדיזיין עיצוב ספרים וקטלוגים

באמצעות תוכנת indesign סופרים שולחים טקסטים רבים למעצבים הגרפיים ולאחר מכן המעצבים הגרפיים מסדרים את כל הטקסטים לפי עמודים שונים. סגנון העיצוב יהיה בשימוש תוכנות גרפיקות אחרות לדוגמה עיצוב שנעשה בתוכנת הפוטושופ יוכל להיות חלק מעמוד שעוצב בתוכנת אינדיזיין. לתוכנה כלים רבים שמאפשרים למעצבים גרפים להכין ספרים בצורה מהירה מאוד. התוכנה שימושית מאוד בחברה להוצאות לאור ומשרדי הפרסום ובהייטק לעיצובי אינפוגרפיקות רב עמודים.

למידה אונליין של תוכנת אינדיזיין.

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? רוצים ללמוד בהוראה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים את תוכנת אינדיזיין? בקישור הבא תוכלו לראות בית הספר לעיצוב גרפי שמלמד אונליין את תחומי הגרפיקה הממוחשבת. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנטים. במהלך השיעור המורה יזיז לסטודנט את העכבר ויסביר מהלכים שונים בתוכנת אינדיזיין. במידה ויש נושא שלא ברור המורה יחזור עם הסטודנט שוב על  כל החומר כדי להעביר את כל השלבים צעד-אחר-צעד בצורה מקצועית. בסיום כל שיעור הסטודנטים יקבלו שיעורי-בית ותרגילים כדי להשלים את החומר הלימודי. תוכנת אינדיזיין מלאה בכלים עיצוביים ומאפשרת לעצב ספרים וחוברות שיווקיים בצורה מרהיבה ויפה. בסיום הלימודים תבנו תיק עבודות כדי לעצב ספר או חוברת כפרויקט סיום לימודים.

למה בוגרי קורס לימודי  אינדיזיין מבוקשים כיום בעולם הדפוס

בוגרי קורס אינדיזיין מבוקשים כיום בעולם הדפוס והוצאה לאור ומרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים מקצועי. מי שלומד תוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור יכול להשלים לימודי תעודה של מעצבים גרפיים תוך שימוש בחוקי העיצוב הגרפי. במהלך כל הקורס תבנו דוגמאות רבות תוך הטמעה מלאה והבנה מעמיקה של חוקי העיצוב הגרפי.

מניפולציות מאוד בסיסיות על תמונות ואפקטים בתוכנת אינדיזיין

בסרטונים המצורפים בעמוד זה תוכלו להבין מה זה אינדיזיין וכיצד היא משרתת את עולם העיצוב. הראינו לכם כיצד מעצבים גרפיים מבצעים בפקודות מאוד פשוטות טכניקות עיצוביות שמאפשרות להרשים ולהכין פרסומת או כל דבר אחר בתוכנת אינדיזיין. Indesign שימושית מאוד בעולם העיתונות ומאפשרת לבצע מניפולציות מאוד בסיסיות על תמונות ואפקטים נוספים. תוכלו לשלב גרפיקה מתוך תוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור ישירות לתוך תוכנת אינדיזיין ולהכין כריכה או כל גרפיקה פרסומית שרק תירצו.