מכללות לעיצוב גרפי מומלצות ב2020

מחפשים בית ספר לגרפיקה או מכללה לעיצוב גרפי מומלצת? רוצים לדעת מה עושים במקומות עבודה בגרפיקה? בכתבה הבאה נביא לכם אינספור טיפים ומידע חשוב על עולם העיצוב הגרפי. בעמוד תוכלו לראות  שיעורים שנעשו על ידי בית ספר לעיצוב גרפי אונליין מומלץ מאוד שיאפשר לך להבין מה חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה ומה מעצבים גרפיים עושים בחברות פרסום ובהייטק במיוחד.

מה חשוב היום כדי להתקבל לעבודה במשרד הפרסום

כדי לעבוד בתחום עיצוב גרפי זה לא משנה איזה תעודה יש לכם מה שחשוב שתדעו את חוקי העיצוב ברמה מאוד גבוהה. חוקי העיצוב הגרפי הנלמדים במסלול לימודי מעצבים גרפיים מדברים על השפה הקונספטואלית תוך שימוש באלמנטים ויזואלים עם צבעים נכונים כדי להעביר גרפיקה שיווקית ופרסום בצורה הנכונה לקהל היעד. הלימודים כוללים את התוכנות הגרפיות של חברת אדובי בגלל שאך ורק עם התוכנות האלה אפשר לעצב גרפיקות ועיצובים פרסומיים.

התוכנות בעיצוב גרפי שאיתם עובדים.

כדי לעצב גרפיקה ויזואלית עליכם ללמוד את התוכנות המקובלות ביותר של חברת אדובי. תוכנת הפוטושופ נחשבת לתוכנה מרכזית מאוד בלימודי עיצוב גרפי כי באמצעות התוכנה אפשר לעצב גרפיקה פרסומית המבוססת תמונות. תלמדו כיצד לבצע מניפולציות על תמונות תשתמשו בטכניקות שתוכנת פוטושופ מאפשרת. תוכנת אילוסטרייטור הוקטורית תוכנה מרכזית להכנה של מיתוג ובניית זהות לעסכקים. באמצעות התוכנה תבנו לוגואים או תעצבו אריזות המבוססים גרפיקה וקטורית. תוכנת אינדיזיין נלמדת במסלול לימוד עיצוב גרפי ומשמשת את המעצבים להכנת קטלוגים פרסומיים לקידום מכירות ושיווק. תיק עבודות של המעצבים הגרפיים צריך לכלול עבודות בכל התוכנות הגרפיות כדי להתקבל ולעבוד במקומות עבודה.

לימודים אונליין בעיצוב גרפי

במידה ואתם רוצים ללמוד את עולם העיצוב הגרפי דרך האינטרנט תוכלו ללמוד בצורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים. בית הספר לעיצוב גרפי מספק תוכנה חינם לסטודנטים שמאפשר למורה לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר דרך המיקרופון ואוזניות איך לעצב גרפיקה שיווקית למטרות שונות. במהלך השיעור אם יש נושאים שהם לא ברורים המורה יחזור איתך שוב עד שתבין את החומר במלואו. לימודים בצורה פרטית ואישית נחשבים ללימודים האיכותיים ביותר היות וכל תשומת הלב מופנית ישירות לסטודנט. בקישור הבא תוכלו לראות את אתר מכללה ללימודי עיצוב גרפי  מומלצת ולראות אינספור סרטוני הסבר מה עושים מעצבים גרפיים כדי להתקבל לעבוד בחברות הייטק ופרסום.

עבודה לאחר לימודים

השכר בתחום עיצוב גרפי משתנה ממקום אחד למקום אחר. זה תלוי מאוד איפה תבחרו לעבוד לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי. במידה ותבחרו לעבוד בחברות הייטק תוכלו להתחיל עם שכר של מתחילים 17 אלף שח בחודש ותעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים הכינים מוצרים שונים כגון אפליקציות ופיתוח אתר אינטרנט. במידה ותבחרו לעבוד במשרדי פרסום או בתי דפוס תוכלו להתחיל עם שכר של 12 אלף שח. כיום אנשים מעדיפים לעבוד מהבית ולתת שירותי גרפיקה ופרסום גם לחברות אתר אינטרנט וגם לעולם דפוס. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה איכותי ונכון תוכלו להתברג לתעשייה מבוקשת מאוד. אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם או עד כמה בתי ספר שלכם יוקרתי ונחשב מה שחשוב שאתם באמת יודעים להעביר את הגרפיקה והעיצוב על פי חוק העיצוב המקובלים לפי הטרנדים החדשים ב-2020.