קורס אינדיזיין INDESIGN 2020

רוצים לדעת איך לעצב ספרים וחוברות? מה הדרישות לעבודה בהוצאות לדפוס? איך מפיקים ספר בבתי דפוס? הכנו לכם בכתבה הזאת אינספור טיפים וטריקים באמצעות שיעורי היוטיוב חינם שמסבירים למה צריך ללמוד את תוכנת אינדיזיין בצורה מסודרת. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם הספרים והקטלוגים. אינדיזיין נחשבת לתוכנה מאוד מבוקשת בעת הפקת ספרים וחוברות, מי שיודע את התוכנה יכול להפיק ספר בעצמו ולשמש כחברה עצמאית להפקות והוצאות לאור.

איפה אפשר ללמוד את תוכנת אינדיזיין?

תוכנת אינדיזיין נלמדת כחלק ממסלול לימודי עיצוב גרפי או בקורסים פרטיים לימודי התוכנה. נוכל להמליץ לכם על בית ספר מקצועי לימוד אונליין דרך האינטרנט בקישור הבא תוכלו לראות כיצד סטודנטים לומדים מהבית דרך תוכנה שמאפשרת למורה האישי לצפות במסך של הסטודנטים. השיעורים במתכונת של לימודים פרטיים אחד על אחד המורה מתחבר למחשב של הסטודנט ומסביר לו איך לעצב גרפיקה בתוכנת אינדיזיין. לאחר ההסבר של המורה הסטודנט יצטרך לתרגל את החומר כדי לראות שהוא מבין את כל הנושאים שנלמדו. במידה ויש נושא שהוא לא ברור הסטודנט יקבל הסבר נוסף ומעמיק על החומר הלימודי. בסיום כל שיעור הסטודנטים מקבלים שיעורי בית ותרגילים כדי לחזור על החומר הנלמד לפיתוח היצירתיות והחשיבה הרחבה.

מה לומדים בתוכנת אינדיזיין?

תלמדואת  הכלים לעיצוב והכנה גרפיקה פרסומית. בתוכנת אינדיזיין יש אפשרות לפתוח אינספור עמודים ולהחליט לאן להכניס טקסטים רבים שמקבלים מהסופרים. הלימודים כוללים את ההבנה העיצובית בשימוש פקודות מיוחדות שיש בתוכנת אינדיזיין לעיצוב מאסטרים ועיצוב חוזר. לתוכנה יש אפשרות למספר את העמודים ובשיטה הזו לחסוך זמן בעיצוב הספר. הלימודים כוללים הבאה לדפוס בהתאמה לדרישות המקובלות בשוק. לכל אורך לימודים תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה. לאחד פתיחת העמודים בתוכנה תלמדו כיצד מבצעים מסגרות לתמונות ושואבים גרפיקה מתוכנות אחרות, המטרה בלימודים ללמד אתכם להתמודד עם דרישות שונות של לקוחות ומעסיקים, אינדיזיין תוכנה ידידותית מאוד בעולם הדפוס ובמסגרת הלימודים נלמד רשימה של דרישות שבתי דפוס כיום מבקשים רגע אחד לפני ששולחים את קובץ העבודה להדפסה.

עיצוב כותרות חוזר

בתוכנת אינדיזיין אחד הפרמטרים לעיצוב גרפי מהיר זה עיצוב כותרת בסגנון חוזר לתאימות הגרפיקה בעימוד הספר. תוכלו לקבוע סגנון עיצוב על ידי שימוש בצבעים או גודל הכיתוב בתוכנה ולאחר מכן להשליך את אותו סגנון על מאות כותרות אחרות. מצב זה חוסך זמן בגלל שאם יש שינויים בצבעוניות בכותרת אפשר לשנות במהירות את כל העמודים ולא לבזבז זמן. אחד היתרונות בתוכנת אינדיזיין זה שחשבו על כל הפרמטרים של שינויים בזמן העבודה.

טיפוגרפיה עצמאית

בתוכנת אינדיזיין טיפוגרפיה זה נושא מאוד חשוב. סידור הטקסטים יהיה לפי הדרישה של הלקוחות ובמידה ומשלבים תמונות עלינו לקחת בחשבון את המצב הוויזואלי של התמונה בהתאמה לטיפוגרפיה. בתוכנת אינדיזיין יש אינספור סגנונות של פונטים שיכולים בהחלט לבצע ספר מרשים או קטלוג פרסומי לכל מטרה.