קורס בניית אפליקציות ללמוד UI – UX

רוצים לדעת איך לעצב אפליקציות? אוהבים את עולם האינטרנט? בכתבה  זאת נסביר לך איך אפשר ללמוד את תחום בניית אפליקציות ולהיות מבוקשים בתעשייה. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שמסביר איך מעצבים גרפיים מכינים אפליקציות בחברות הייטק. נענה על שאלות כמה מקבלים שכר כיום מעצבי אפליקציות בחברות הייטק ואם יש עבודה בתחום זה. נסביר לכם איפה אפשר ללמוד את התחום וכמובן נחלוק עמכם מידע מאוד חשוב.

בניית אפליקציות מסלול לימודים

בתחום עיצוב אפליקציות ובנייה אפשר ללמוד רק אם אתם מגיעים עם רקע בעיצוב גרפי. הסיבה שצריכים להגיע עם רקע לתחום זה כי תחום חוויית המשתמש הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה שלכם בקורס זה. תלמדו תוכנה מאוד פופולרית של חברת אדובי הנקראת אקס די XD,  תוכנה זו מאפשרת למעצבים גרפים להכין את האפליקציה תוך שימוש באלמנטים ויזואלים שנעשו בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור. הלימודים כוללים את ההבנה המעמיקה של מה זה חוויית משתמש וכיצד לבנות אפליקציות על פי חוקי העיצוב המקובלים כיום בתעשייה. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות ותכינו מספר אפליקציות כדי לתפוס שליטה מלאה בנושא זה.

איפה אפשר ללמוד בניית אפליקציות?

את תחום בניית אפליקציות אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר מקצועיים לגרפיקה ממוחשבת. כמובן שאפשר ללמוד גם דרך האינטרנט על ידי קורס בניית אפליקציות אונליין. במידה ואתם לומדים דרך האינטרנט בית הספר יספק לכם תוכנת חיבור שמאפשרת למורה הפרטי לצפות במסך שלכם. בקישור הבא תוכלו לראות מכללה לעיצוב גרפי מומלצת לבניית אתרים והייטק שמאפשרת לסטודנטים ללמוד את התחום הזה אונליין. בית הספר יספק לכם תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד על המסך שלכם ולהזיז לכם את העכבר תוך הסברים על עולם בניית אפליקציות. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי בית תרגילים ועבודות כדי לחזור על כל מה שלמדתם בשיעור עצמו. הלימודים במתכונת של שיעורים פרטיים ללימודי תעודה וכולנו יודעים שהוראה פרטית תאפשר לכם להגיע למקומות מאוד גבוהים.

האם יש עבודה בבניית אפליקציות?

חברות הייטק צריכות באופן שוטף אלפי מעצבים גרפיים לתעשייה המתפתחת. הסיבה שיש מחסור עצום במעצבי אפליקציות ואתרי האינטרנט כי בגלל שבעשור האחרון מעצבים גרפיים בחרו לעבוד בחברות הייטק ועזבו את עולם משרדי הפרסום. משרדי הפרסום הבינו שהעולם לא נמצא אך ורק בדפוס והתחילו לתת שירותי בניית אתרים אפליקציות בנוסף לשירותים שהם נתנו בעבר.   הביקוש הוא עצום ויש מחסור במעצבים גרפיים בבתי דפוס והוצאות לאור ומרבית הבוגרים של מסלול לימודים זה מעדיפים לעבוד מהבית כפרילנסרים עצמאים ולתת שירותי בניית אתרים ועיצוב אפליקציות לא רק לגוף אחד אלה למספר גופים שונים. השכר בתחום עיצוב האפליקציה לבוגרים ללא ניסיון יכול להתחיל ב 20000 שח היות ולעבוד בתחום ההיי-טק משתלם הרבה מאוד. מי שאוהב את עולם אתרי האינטרנט בהחלט ימצא במקצוע זה תחום מאוד מכיל  ומפרנס עם אפשרויות עבודה רבות שיהיה לכם בהצלחה.