קורס מעצבים גרפיים – ללמוד לעבוד ולהתקבל להייטק

רוצים להיות מעצבים גרפיים? אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית? בכתבה הבאה תוכלו לראות איך אפשר ללמוד להיות מעצבים גרפיים. האם יש עבודה בתחום זה? על כל התשובות הללו תוכלו לקרוא, הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מדהימים ביוטיוב שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק או בצורה עצמאית מהבית. שיעורי הגרפיקה מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם מכניס ומפרנס מאוד.

לימודי מעצבים גרפיים

במסגרת לימודי מעצבים גרפיים תלמדו את השפה העיצובית החל מחשיבה קונספטואלית וכיצד לסדר את האלמנטים בצורה נכונה במודעות הגרפיות. ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם נוכל לראות אינספור מודעות שעוזרות לעסקים לקדם את המוצרים שלהם על נושאים אלה המעצבים הגרפיים אחראים. לפני שמתחילים לעצב הם חושבים חושבים איך להעביר את הפרסומת בצורה משכנעת וטובה. את כל העיצובים הגרפים המעצבים לומדים לעצב בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. במהלך הלימודים בונים תיק עבודות ודוגמאות כי זה הדבר החשוב ביותר בסיום הלימודים.

התוכנת בעיצוב גרפי

בלימודי מעצבים גרפיים לומדים את השפה החזותית בשימוש תוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי. התוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בעולם העיצוב הגרפי והשילוב ביניהם יוצרת את המודעות הפרסומיות או אתרי אינטרנט שאנו רואים כל יום. התוכנות הם גדולות מאוד ויש אינספור פקודות וכלים שמאפשרים למעצבים גרפיים לעיצוב גרפיקה ברמה מאוד גבוהה. בכדי להצליח בלימודים תצטרכו להראות שליטה מלאה בתוכנות כי אך ורק באמצעות התוכנות הגרפיות אתם מכינים את תיק העבודות שלכם. תיק עבודות הוא הדבר החשוב על כך נרחיב בהפסקה הבאה.

תיק עבודות בעיצוב גרפי

לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי תצטרכו להראות לחברות הייטק או לקוחות את מה שאתם יודעים לעשות. תיק עבודות לדוגמה יכלול עבודות החל מעיצוב אריזות, לוגו, מודעות פרסום לרשתות החברתיות, ועוד אינספור נושאים שונים שיאפשרו להבין שאתם באמת מבינים את עולם העיצוב הגרפי. ללא תיק עבודות אי אפשר להתקבל לאף מקום עבודה. ברגע שאתם מסיימים והולכים לחפש עבודות במדור דרושים עיצוב גרפי תוכלו לראות שמה שמבקשים זה אך ורק קישור לכל הדוגמאות שעשיתם בלימודים. במידה ויצרו איתכם קשר זה אומר שתיק העבודות שלכם היה מקצועי. לכל אורך הלימודים המורים צריכים להנחות אתכם איזה עבודות אפשר להכניס ומה לא.

לימודים אונליין עיצוב גרפי

במסגרת לימודי עיצוב גרפי תוכלו ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בשיטת קורסים אונליין באינטרנט לתחום זה. תוכלו לראות בקישור הבא בית ספר מומלץ ללימודי עיצוב גרפי שמאפשר לסטודנטים ללמוד בצורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד עם מורה מעבר לקו. במסגרת הלימודים תקבלו תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך שלכם. במהלך השיעור תשוחחו עם המורה דרך מיקרופון באוזניות במחשב והמורה ינחה אתכם איך לעבוד ולעצב בצורה הנכונה. למידה אישית אחד על אחד יעילה מאוד כי אפשר לקבל את החומר בצורה טובה ואחוזי ההצלחה בלימודים פרטיים הם הגבוהים ביותר. בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית ותיק עבודות שיעזור לכם להתקבל לחברות היי-טק ומשרדי הפרסום.

האם יש עבודה בתחום?

בתחום העיצוב הגרפי נוכל לראות שיש מחסור עצום בעובדים שיתנו מענה ופתרונות דיגיטליים לעולם זה. בעשור האחרון חברות הייטק לקחו אלפי מעצבים גרפיים ישראלים שעובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים. כולנו יודעים שבעולם הייטק השכר הוא מאוד גבוה ומעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח. המשבר יצר חוסר בכוח אדם בחברות פרסום והוצאות לאור. מרבית המעצבים בוחרים לאחר סיום הלימודים או תוך כדי לעבוד בתחום זה כעצמאים פרילנסרים כי אפשרויות העבודה וחופש פעולה הוא יותר גדול.