קורס עיצוב גרפי באר שבע ללמוד להיות מעצבים גרפיים

הידעתם שתחום העיצוב הגרפי נחשב לאחד המבוקשים ביותר? באר שבע נחשבת לבירת ההייטק בישראל ובתוך העיר ממוקמים אינספור חברות הייטק שנותנות שירותים לישראל ולעולם כולו הביקוש למעצבים גרפים בעיר גדול מאוד והעבודה בשפע למי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית. בקצרה תוכלו למצוא מידע חשוב על לימודי עיצוב גרפי בצורה כללית הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי גרפיקה בחינם כדי שתוכלו לראות מה מעצבים גרפיים עושים בחברות פרסום או הייטק.

מה לומדים במסלול לימודי עיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי לומדים מה הוא קונספט וכיצד לשווק ולמתג עסקים. תלמדו על קהל היעד של העסק שאליו אתם הולכים לעצב ותתאימו את הצבעים הנכונים תוך שימוש באלמנטים ויזואלים שתעצבו בתוכנות גרפיות. מעצבים גרפיים לא לומדים רק תוכנות גרפיות אלה הם לומדים את החשיבה מעבר. לפני התחלת עבודה תלמדו את כל השלבים החל בבנייה קונספטואלית נכונה תוך התאמה אישית לזהות העסקית שאתם הולכים ליצור מיתוג לעסק.

התוכנות הגרפיות שאיתם עובדים מעצבים גרפיים.

כדי לבנות קונספטואליות עסקית עליכם לעבוד על תוכנות עיצוב גרפי של חברת אדובי. חברת אדובי החברה היחידה שמספקת כיום למעצבים גרפים / גרפיקאים את התוכנות. התוכנות שאיתם תעבדו יהיו פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. השילוב של כל התוכנות מאפשר למעצבים גרפים ליצור אלמנטים ויזואלים החל מהכנת מודעות לקידום מכירות בפייסבוק ובאינסטגרם, ליצירת לוגו ובנייה של זהות עסקית באילוסטרייטור, עבודה על יצירת קטלוג פרסומים בתוכנת אינדיזיין או הכנת ספרים וחוברות. השילוב של כל התוכנות מאפשר לגרפיקאי להבין לאיזה מטרה הוא מעצב. תיק עבודות בעיצוב גרפי נעשה אך ורק בתוכנות גרפיות תוך שימוש בחוקי העיצוב הגרפי הנלמדים במסלול לימודים זה.

ללמוד עיצוב גרפי אונליין.

בתחום עיצוב גרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי בבאר שבע או בתי ספר לגרפיקה. אפשר גם ללמוד גם את התחום בשיטת לימודים אונליין ללימודי תעודה ותיק עבודות  בית הספר  לעיצוב יספק לכם תוכנה שמאפשרת למורה פרטי לעבוד ישירות על תוכנת גרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת למורה להזיז לך את העכבר תוך הסברים על עולם העיצוב הגרפי. במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור איתכם שוב כדי לראות שאתם מבינים את החומר. תוכלו לראות בקישור הבא מכללה מומלצת ללימוד עיצוב גרפי אונליין בקישור תמצאו אינספור טיפים וטריקים על מה זה עולם עיצוב גרפי שכוללים  שיעורי גרפיקה שהכנו במיוחד בשבילכם.

עבודה בעיצוב גרפי לאחר הלימודים

אף אחד לא הולך ללמוד תחום מסוים אם הוא לא יודע בוודאות שיש לו עבודה לאחר סיום הלימודים. נוכל להבטיח לכם שאם אתם בוחרים את תחום העיצוב הגרפי יהיה לכם פרנסה בשפע. הסיבה לעבודה לא מוגבלת בתחום עיצוב גרפי בגלל חברות הייטק. כיום יש מחסור עצום ומעצבים גרפיים בתעשייה הישראלית בגלל שיש יותר אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים. אם בעבר רוב המעצבים היו פונים לעבוד אך ורק במשרדי הפרסום או בחברות   הוצאות לאור של ספרים וחוברות כיום המצב שונה ונוכל לראות מעצבים גרפיים נותנים שירותי גרפיקה ועיצוב לחברות ההיי-טק. המעצבים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות ומוצרים שונים שחברות הייטק מפתחות. בתחום עיצוב גרפי נוכל לראות בוגרים רבים שמעדיפים לעבוד מהבית לאחר סיום הלימודים בשיטה עצמאית עבודה פרילנס.