קורס עיצוב גרפי בחדרה – לימודי גרפיקה ממוחשבת – ללמוד להתקבל להייטק ולמשרדי פרסום

גרים בחדרה או באזור הצפון ורוצים ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה את עולם העיצוב? רוצים לעבוד בחברות הייטק או מהבית? תוכלו בכתבה הזאת לקבל פרטים על עולם עיצוב גרפי. איך ללמוד את התחום ומה עושים מעצבים גרפיים במקומות עבודה. בעמוד זה תוכלו לראות שיעורי הסבר ביוטיוב על העבודה של מעצבים גרפיים בחברות פרסום ולקבל קצת מידע מעבר על שפת העיצוב והתוכנות השימושיות בעולם זה.

הביקוש למעצבים גרפים

כיום נוכל לראות שמעצבים גרפיים מאוד מבוקשים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום הסיבות לביקוש בגלל שיש יותר אפשרויות עבודה למעצבים גרפים לאחר סיום הלימודים. אם בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק במשרדי פרסום או בחברות בתי דפוס כיום למעצבים גרפים יש יותר אפשרויות עבודה וגם מהבית.

מה לומדים במסלול עיצוב גרפי

כדי להיות מעצבים גרפיים / גרפיקאים מקצועיים עליכם ללמוד את השפה העיצובית בשימוש תוכנות גרפיקה של חברת אדובי. תלמדו כיצד לחשוב כמעצב גרפי ולפתח אלמנטים ויזואלים למטרות עסקיות. תלמדו לקשר בין צבעים ולהשתמש באלמנטים לבניית לוגואים או הכנה של מודעות פרסומיות לקידום מכירות בפייסבוק ובאינסטגרם.

התוכנות הגרפיות שיטה מעובדי מעצבים גרפיים במקומות עבודה

כדי לעבוד בתחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת עליכם ללמוד את התוכנות של חברת אדובי. את חוקי העיצוב הגרפי תטמיעו בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור, ותוכנת אינדיזיין. התוכנות הגרפיות הם רק כלים והמעצבים הגרפים משתמשים בהם ליצירת מניפולציות שיווקיות. כל עסק היום צריך פעולה שיווקית כדי להגביר את המכירות. עסקים שלא נמצאים באינטרנט או לא מפרסמים את עצמם באופן שוטף לא יוכלו להתקיים לאורך זמן. המעצבים הגרפיים יחשבו כיצד לשדר את המסר בצורה הנכונה תוך שימוש בצבעים המתאימים לעולם העיצוב הגרפי ולפי הטרנדים המקובלים כיום בתעשייה.

לימודים במכללות ועיצוב גרפיקה אונליין.

אפשר ללמוד את התחום דרך האינטרנט בצורה פרטית אישית במתכונת של שיעורים פרטיים. תוכלו לראות באתר הבא בית הספר שמספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב שלכם רחוק. המורה יוכל לצפות במסך שלכם ולהזיז לכם את העכבר תוך הסברים מקצועיים איך לעבוד בגרפיקה. במהלך השיעור השיחה תתבצע עם מיקרופון ואוזניות ואם יש נושא שלא ברור לאחר ההסבר של המורה תקבלו תשובות על כך ישירות.

איך מתקבלים לעבודה בתחום הזה

כדי להתקבל למקומות עבודה בתחום עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת מה שתצטרכו זה תיק עבודות. תיק עבודות צריך לכלול מעל 50 עבודות שונות כדי להראות שאתם באמת מבינים את השפה העיצובית לאורכה ולרוחבה. תצטרכו להראות מודעות עיצוביות וקידום מכירות בפייסבוק או פרסומות שונות בעולם האינסטגרם. לאחר לימודי עיצוב גרפי תוכלו להמשיך ללימודי בניית אתרים ולהשלים את מסלול תקשורת חזותית. אפשרויות העבודה הם רבות מאוד ויש בוחרים לעבוד לאחר סיום לימודים מעצבים גרפיים בתור עצמאי מהבית ופותחים סטודיו עצמאי שמקבל לקוחות לקידום העסק ופרסום במקומות שונים.