קורס עיצוב גרפי בנתניה – ללמוד גרפיקה ממוחשבת ולעסוק בפרסום

אם אתם מחפשים ללמוד עיצוב גרפי זה אומר שאתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית,  נוכל לגלות לכם שהיום תחום עיצוב גרפי נחשב לאחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשייה הישראלית. מעצבים גרפיים עובדים בחברות הייטק ומשרדי פרסום ונותנים שירותי גרפיקה שיווקית במגוון תחומים שונים. בכתבה אתם יכולים לראות אינספור פרמטרים מאוד חשובים רגע אחד לפני שאתם בוחרים לעבוד בתחום זה. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר רחבים על עולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית. שיעורי הגרפיקה מוסברים בשפה העברית ובהחלט יעזרו להבין מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה.

מה לומדים מעצבים גרפיים במכללות לעיצוב?

האם מעצבים גרפיים עושים רק לוגו בלבד? התשובה היא לא. מעצבים גרפיים עוזרים לעסקים לשווק את העסק שלהם דרך מדיות שונות כגון פייסבוק והרשת החברתית אינסטגרם שנכנסה בשנים האחרונות בצורה חזקה. עסקים ללא מעצבים גרפיים לא יכולים לקדם ולשווק או להגביר בצורה הזו את המכירות. בתקופת הלימודים מעצבים גרפיים חושבים כיצד להעביר את הנושא ואת המטרה שאותם מעצבים בצורה הכי נכונה לקהל היעד. המעצבים ישתמשו בחשיבה קונספטואלית תוך שימוש בצבעים נכונים כדי להעביר את המותג ברשת החברתית בצורה חלקה וזורמת. המעצבים עובדים עם תוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי ואיתם בונים תיק עבודות כדי להתקבל למקומות עבודה.

תוכנות גרפיות

כדי לעבוד בתחום זה עליכם ליצור אלמנטים ויזואלים ושימוש בתמונות עם התוכנות של חברת אדובי. התוכנות הם רק כלים לעבודה והמעצבים צריכים לפתח את החשיבה תוך שימוש באלמנטים ויזואלים שמתאימים למטרה שאותן המעצבים. התוכנות שמקובלות בתעשייה הם פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לכל תוכנה יש תפקיד אחר.  חברת אדובי משדרגת כל הזמן את התוכנות במהלך השנה כדי לאפשר למעצבים גרפיים לעבוד בקצב מהיר עם כלים חדשים ליצירת עיצובים מרהיבים. בשיעורים בעמוד זה תוכלו לראות אינספור טיפים וטריקים שהכנו במיוחד בשבילכם כדי להראות לכם כמה קל לעצב בתוכנות גרפיקה.

אין לי זמן ללכת לבית ספר או מכללה לעיצוב גרפי מה אפשר לעשות?

את תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי בנתניה או בשיטת לימודים אונליין דרך האינטרנט. בית הספר מספק לכם תוכנה שמאפשרת למורה לצפות ישירות במסך של הסטודנט במהלך שיעור הגרפיקה. המורה יסביר במהלך השיעור כיצד מייצרים גרפיקה קונספטואלית ולאחר מכן הסטודנט יצטרך לתרגל את מה שלמד. האינטראקציה בין המורה לסטודנט דרך מיקרופון ואוזניות. במידה וישנו נושא לא ברור המורה יחזור איתו שוב על כל החומר. נוכל להמליץ לכם בקישור הבא על אתר מדהים במכללה לעיצוב גרפי שמלמדת אונליין דרך האינטרנט במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות כדי להתקבל לחברות היי-טק ומשרדי הפרסום בתחום.

תיק עבודות שיווקי לאחר סיום הלימודים.

כדי לשווק עסקים בצורה מקצועית עליכם להכין תיק עבודות כי זה הדבר היחיד שיאפשר ללקוחות וחברות הייטק להבין שאתם מקצועיים בתחום. תיק העבודות הוא הפנים שלכם והוא יותר מחשוב מאוד! תעודות לא פותחות דלתות בתחום הזה אלא אך ורק מה שעשיתם לאחר הלימודים. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מורכב ומשכנע על פי הטרנדים החדשים בעולם העיצוב הגרפי תוכלו להשפיע ולהתברג במהירות למקומות עבודה או לפתוח לכם עסק עצמאי מהבית. הביקוש הוא עצום בגלל שכיום יש יותר אפשרויות לעבודה לאחר לימודים.  מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 17000 שח. אם בעבר רוב הבוגרים היו פונים לעבוד אך ורק בהוצאות לאור ומשרדי הפרסום היום חברות הייטק משתמשות במעצבים גרפים באופן שוטף כדי לעבוד בשיתוף פעולה עם מתכנתים. המתכנתים קובעים אם המוצר שאותו צריך לעצב והמעצבים הם אלה שיתנו את שפת העיצוב תוך דגש  לחוויית המשתמש שכוללים את הצבעים שאיתם יצרו את האפליקציה או אתר האינטרנט. מתכנתים הם לא מעצבים ולכן המעצבים הם יד ימינם להצלחה לפרסום מותג.